![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/Cumhuriyetin-100.-Yilinda-Gida-Sanayisinin-99-Yili-150x150.jpeg)
“Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılında Gıda Sanayisinin 99 Yılı”
13 Kasım 2023![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2024/01/1704359162696-150x150.jpeg)
2024’ün ilk TİS oturumu
4 Ocak 2024TÜGİS Heyeti Ziyaret
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/tugis-heyeti-ziyaret.jpeg)
TÜGİS Başkanı Kaan Sidar önderliğinde TÜGİS Heyeti, Ankara’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ı ziyaret etti. Görüşmede çalışma hayatı ile ilgili önemli ve güncel konularda istişarelerde bulunuldu.
Sayın Bakan yoğun çalışma temposu içinde TÜGİS heyetine zaman ayırıp, dinleyerek görüşlerini açıklıkla paylaştı. Sayın Işıkhan ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.