![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/tugis-ebso.jpg)
TÜGİS’ten EBSO’ya Ziyaret
30 Aralık 2015![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/mustafa-koc.jpg)
Başsağlığı
22 Ocak 2016“Duayenler Daima Yaşar” Projesi
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/duayenler-daima-yasar.jpg)
TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Buzbaş, Yürütme Kurulu Üyesi Zeki Ilgaz ve Genel Sekreter Kaan Sidar ” Duayenler Daima Yaşar ” Projesi kapsamında özel olarak hazırlanan ödül ve sertifikayı Yaşar Holding Onursal Başkanı Sayın Selçuk Yaşar’a iletilmek üzere Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selim Yaşar’a takdim ettiler.
” Duayenler Daima Yaşar ” projesi Türk Gıda Sanayiine katkıda bulunmuş ve emek vermiş duayen Sanayici ve girişimcileri hatırlamak ve ödüllendirmek amacıyla başlatılmıştır.