![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/Dunya-Gida-Gunu-000.jpg)
TÜGİS, Foodward Projesi ile gıda kayıplarının önlenmesine odaklandı
26 Ekim 2015![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2011/09/basinda-tugis.jpg)
Sürdürülemez Sürdürülebilirlik
18 Kasım 2015GIDAKAT’tan TÜGİS’e ziyaret
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/gidakat.jpg)
Gıda Katkı ve Yardımcı Madde Sanayicileri Derneği (GIDAKAT) yönetimi 12 Ekim 2015 tarihinde TÜGİS’ i ziyaretti. Toplantıda GIDAKAT ve TÜGİS, faaliyetler ve sektör sorunları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak işbirliği imkanları değerlendirilmiştir. Toplantıya ayrıca Güvenilir Gıdalar Vakfı yöneticileri de katılmışlardır.
Soldan sağa Canan Elibollar –Serpil Börekçi – Filiz Çakıcı – Mehmet Çetin Duruk – Necdet Buzbaş – Ayça Akat – Ercan Topcuol – Enes Külcü – Sedat Kuru