![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/salginyillarinda-kapak.jpg)
Salgın Yıllarında Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii
7 Eylül 2022![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/tugis-genel.jpg)
TÜGİS’te Yeni Dönem TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İsmail Kaan Sidar seçildi
30 Kasım 2022Sürdülerübilir Gıda Zirvesi 2022
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/tugis-2022-sudurulebilir-gida-zirvesi-0011.jpg)
TÜGİS ve Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından düzenlenen Türk Gıda Sektörünün en kapsamlı organizasyonu Sürdürülebilir Gıda Zirvesinin 8. si 17-18 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü FAO tarafından da desteklenen zirveyi yaklaşık 6.000 kişi izledi. 90′ ı aşkın konuşmacının katıldığı zirvede 35 farklı oturumda Sürdürülebilir Gıda Dönüşümüyle ilgili yapılması gerekenler tartışıldı.