![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2024/01/1705910740642-150x150.jpeg)
Yılın ilk Toplu İş Sözleşmesi
22 Ocak 2024![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2024/01/1706516049858-150x150.jpeg)
TÜGİS 63. Yılını Kutladı
29 Ocak 2024TEKGIDA-İŞ Sendikası’na ziyaret
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2024/01/1706170284592.jpeg)
TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Sidar ve TÜGİS Genel Sekreteri Altay Özgür, çalışma hayatının önemli paydaşlarından TEKGIDA-İŞ Sendikası’na ziyarette bulundu. Genel Başkan Sayın Mustafa Türkel, Başdanışman Sayın Mustafa Akyürek ve Genel Sekreter Sayın İbrahim Ören’e konukseverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.