![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/tugis-genel.jpg)
TÜGİS, Türkiye’de yeni nesil, aktif sendikacılık dönemini başlatıyor
30 Ocak 2023![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/2023-yk-toplantisi.jpg)
2023 yılının ilk Yönetim Kurulu toplantısı
30 Ocak 2023TÜGİS’ in 62. Kuruluş Yıldönümü Yemeği
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/62donem-yk-yemegi.jpg)
TÜGİS’ in 62. Kuruluş Yıldönümünü Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Personelimiz ile birlikte Alman İmparatoru Kayzer 2. Wilhelm’ in Sultan Reşat’ a hediye ettiği ve aslına uygun biçimde restore edilen restoran vagonunun şık ve özel ortamında yediğimiz akşam yemeğiyle kutlandı.
6 dönem boyunca süren Başkanlığı süresince TÜGİS’ e büyük hizmetlerde bulunan Onursal Başkanımız Sayın Necdet Buzbaş’ a 62. Kuruluş yıldönümümüz vesilesiyle Yönetim Kurulu Üyelerimize verdiğimiz yemek davetinde Yönetim Kurulu Başkanı İ. Kaan Sidar tarafından plaketi takdim edildi.