![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/tugis-genel.jpg)
TÜGİS’ten United Biscuits’e Ziyaret
10 Mart 2016![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/2016-04-22-11-18-06.jpg)
Sınav ve Belgelendirme Merkezi Projemizin Açılış Toplantısı Yapıldı
28 Nisan 2016Duayenler Daima Yaşar
![](https://www.tugis.org.tr/wp-content/uploads/2017/03/tugis-genel.jpg)
TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Buzbaş ve Genel Sekreter Kaan Sidar Türk Gıda Sanayiine emek vermiş sanayici ve iş adamlarının ödüllendirildiği ”Duayenler Daima Yaşar’’ projesi kapsamında 9 Mart 2016 tarihinde Koska Yönetim Kurulu başkanı Sayın Nevzat Dindar’ ı ziyaret ederek plaketini takdim ettiler.